(© archiwum)

Podczas kuracji odchudzającej zależy nam na uzyskaniu optymalnych efektów w możliwie krótkim czasie. Niecierpliwi sięgają między innymi po suplementy diety z chromem. Czy warto?

Suplementy diety zawierające chrom szybko zyskały popularność, pierwiastek ten uchodzi bowiem za ważnego sprzymierzeńca odchudzających się osób. Jak działa chrom na organizm? Przede wszystkim usprawnia gospodarkę węglowodanową i lipidową. W praktyce oznacza to, że tracimy ochotę na słodycze, a wchłanianie tłuszczów z pożywienia jest ograniczone. Dzięki większej podaży chromu odchudzanie staje się łatwiejsze, nie zapominajmy jednak, że efekty kuracji odchudzającej i ich trwałość zależą od naszych wysiłków. Chrom nie zastąpi ćwiczeń fizycznych ani zbilansowanej diety!

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Partnerem serwisu jest


Porady

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dorottka1999@...

Chrom pomaga walczyć z głodem, jest więc bardzo pożądany w przypadku stosowania radykalnych diet. Jesli jednak nie mamy odwagi aż tak się katować wystarczy Acetomale, zwiększona aktywność fizyczna i zdrowa, zbilansowana dieta.

lmfao (gość)

Niby coś tam wspomaga odchudzania, ale sam nie wiele. Ja brałam chrom jako jeden ze składników iqgreen, cała talbetka pomagał mi bardzo, więc ciężko mi powiedzieć jak sam chrom mógł wpływać na moją dietę i spadek (zdecydowany spadek) wagi

Laurelss (gość)

Rollmasaż - Masaż Limfatyczny Rollen, Odchudzanie, Modelowanie Sylwetki, Oczyszczanie Organizmu, Zioła, Kosmetyki Naturalne i Ekologiczne www.laurelss.pl
Rewelacyjne i trwałe w 100% efekty zdrowego i bezpiecznego odchudzania bez wyrzeczeń. Otwarcie już w marcu 2014 ! Zapraszamy. Promocyjne ceny.