Publiczne przyznanie się do odmiennej orientacji seksualnej czasem wymaga nie lada odwagi. Szczególnie gdy jest sie kimś znanym i szanowanym. Na coming out czy "wyjście z szafy" zdecydowało się wielu znanych i popularnych celebrytów - artystów, krytyków, projektantów czy polityków. Kliknij w zdjęcie i zobacz galerię polskich coming out'ów.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anna (gość)

ludzie wstydu nie mają.jak można przyznać się publicznie,że jest się zboczeńcem?! patrzę na nich,bo nieraz niestety muszę,to bierze mnie obrzydzenie.

Facet (gość)

A ja tam normalnie z kobietami. Nawet mam syna i dwie córki. To jest mój coming out. O tym jakoś w tym dziwnym kraju nadzorowanych przez 40 000 Rydzyków i im podobnych jakoś cisza.

LGBT (gość)

Ludzie to głupki. Porównywanie geja z żydem i inne eklektycze połączenia - bezsensu. Mam nadzieję, że nasze polskie ograniczone społeczeństwo kiedyś zaakceptuje społeczność LGBT.