Bieg Warcki [zdjęcia]

Agnieszka Olejniczak
Bieg Warcki
Bieg Warcki Agnieszka Olejniczak
I Bieg Warcki ulicami miasta odbył się w niedzielę w Warcie. Wystartowało do niego 90 zawodników i wszyscy dotarli na metę.

I Bieg Warcki odbył się w niedzielę.Biegacze pokonali dystans 5 kilometrów ulicami miasta.

Do udziału w biegu zapisało się 100 osób, ale wystartowało i ukończyło go 90 zawodników.

Bieg warcki odbył się w szczytnym celu. Startowe - 10 zł od osoby - przeznaczono na Zespół Szkół Specjalnych w Warcie.

W biegu w kategorii mężczyzn wygrał Przemysław Balcerzak z Sieradza, wśród kobiet Dorota Jachacz ze Zduńskiej Woli, a najstarszym uczestnikiem był Marian Grabiński z Zagajewa. Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale.