Obrazy, rzeźby, monety, szkło, znaczki, biżuterię można było nabyć na bazarze artystycznym zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Sieradzu. Jak co roku stoiska zostały wystawione przed teatrem, gdzie koncertowało trio jazzowe z Poznania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jednym ze zbieraczy mającym stoisko był Kazimierz Kasperowicz z Sieradza. Oferował rozmaite przedmioty i dokumenty.

- Największym zainteresowaniem cieszyły się biało-czarne widokówki, pokazujące miasto sprzed kilkudziesięciu lat - opowiada Kasperowicz.

Sieradzanie Edward Marciniak i Stefan Bielecki przynieśli namalowane przez siebie obrazy. Andrzej Langner wystawił rzeźbione figurki i róże, które są hitem tego sezonu. Z kolei Anna i Brian Powell uczestniczyli w bazarze trzeci raz, czyli od początku imprezy. Wystawiali książki, płyty, biżuterię, skamieliny i kawałki meteorów przywiezione z Afryki. Uważają, że taka impreza powinna być organizowana w Sieradzu dwa razy w roku.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!