Dwa wydarzenia kulturalne zostały zaplanowane na kwiecień przez Zespół Pałacowo-Parkowy w Małkowie w gm. Warta. Pierwsze z nich, które odbędzie się formie dyskusji, już w czwartek 11 kwietnia. Kolejne to atrakcja dla miłośników rocka, którą wyznaczono na kolejny weekend.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czwartkowe wydarzenie to kolejne spotkanie organizowane w ramach Akademii Obywatelskiej. Rozpocznie się o godz. 18, a jego uczestnicy spotkają się z Wisławą Jordan, historykiem sztuki i znawcą regionu.
- Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, pełne ciekawostek z życia artystycznego Małkowa – zaprasza do udziału Agnieszka B. Kudlik, dyrektor zarządzający pałacu w Małkowie.
Rockowe wydarzenie to koncert zespołu Grip Makers, który tworzą: Marcin Celej, Marcin Sosnowski i Jakub Śmiałek. Występ zaplanowano na sobotę 20 kwietnia. Wstęp tradycyjnie jest wolny. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to ostatni koncert w tym sezonie. Cykl następnych ruszy w Małkowie od października.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!